Heb jij Carolina ontmoet?

Zoals eerder vermeld zijn we de maand ervoor begonnen met “Welcome the Team Series”. Het gaat erom dat we de gordijnen opentrekken en je de coole dingen laten zien die zich achter de schermen afspelen! En de gast van deze maand is Carolina, onze eigen superheld bij TESUP.

Laten we even de tijd nemen om ons geweldige teamlid, Carolina, in de schijnwerpers te zetten. Met haar scherpe oog voor detail en niet-aflatende toewijding om onze activiteiten soepel te laten verlopen, is ze sinds haar toetreding in 2022 een aanwinst van onschatbare waarde voor ons team geworden.

Als onderdeel van de afdeling Interne Controle en Ondersteuning (ISU) is de belangrijkste rol van onze superheld het controleren, ondersteunen en motiveren van alle teamleden, om ervoor te zorgen dat ze efficiënt werken en hun dagelijkse activiteiten onder controle hebben, vooral omdat de activiteiten van ons bedrijf online. Doordat ze toegang heeft tot vrijwel alles, heeft ze een totaaloverzicht van het hele bedrijf en zorgt ze ervoor dat alle activiteiten volgens plan verlopen. In geval van problemen neemt ze snel de nodige maatregelen om medewerkers te certificeren en eventuele problemen aan te pakken. Daarnaast is zij het aanspreekpunt voor prestatiefeedback, algemene HR-vragen en suggesties voor verbeteringen of klachten van medewerkers.

Maar hoe kwam ze op de ISU-afdeling terecht? Nou, het is een hele reis geweest! Ze begon in het Customer Experience Team, waar ze op een zeer klantvriendelijke manier met klanten uit alle TESUP-regio's omging. Haar prestaties en vooruitgang trokken de aandacht van de Raad van Bestuur, die haar een nieuwe uitdaging aanbood op de ISU-afdeling.

Werken bij TESUP is een spannend avontuur geweest voor Carolina, en ze vindt het om verschillende redenen absoluut geweldig. Ten eerste waardeert ze de groeimindset die het bedrijf koestert ten aanzien van technologie en groene energie, waardoor er volop mogelijkheden zijn om te leren en te verbeteren. Omdat ze op afstand werkt, kan ze vanuit elk land dat ze wil werken en zelfs ons wereldwijde hoofdkantoor bezoeken. De flexibiliteit in werkuren is een ander voordeel, waarbij het bedrijf de kwaliteit van het geleverde werk waardeert boven het simpelweg klokken van uren.

Deel uitmaken van een bedrijf dat geeft om de planeet en duurzaamheid, en een verschil maakt in huishoudens door middel van schone energieproducten, vervult haar met trots. Last but not least geniet ze enorm van de samenwerking met collega's uit verschillende plaatsen en het leren van hun diverse culturen en vaardigheden, allemaal met een gedeelde missie om een ​​positieve impact op de wereld te maken.

Hoe ziet een typische dag uit het leven van onze ISU-superheld eruit? Nou, ze begint met een duik in haar inbox, waarbij ze ijverig e-mails van verschillende afdelingen en externe bronnen controleert en beantwoordt. Daarnaast houdt ze drie keer per week adviesgesprekken met klanten voor hun projecten. Het nauwlettend in de gaten houden van de activiteiten van teamleden, het bijhouden van urenstaten en het invullen van de aanwezigheid bij onze wekelijkse vergaderingen maken allemaal deel uit van haar dagelijkse routine.

Maar dat is nog niet alles, ze draagt ​​ook een HR-hoed, beheert de prestaties, activiteiten en dagelijkse stand-ups van medewerkers en bedenkt zelfs leuke evenementen zoals Happy Hour of Coaching-sessies voor het team. Als lid van de ISU schrijft ze wekelijkse updates over de activiteiten en doelstellingen van de afdeling, inclusief een samenvatting, die een essentieel onderdeel is van ons wekelijkse rapport.

Wat haar onderscheidt is haar onwankelbare geloof in tekens en het lot, wat een vleugje eigenzinnigheid aan haar persoonlijkheid toevoegt. Ze gelooft dat we niet voorbestemd zijn om bepaalde situaties in het leven te ervaren, zelfs niet met onze vrije wil. Haar unieke kijk op het leven zorgt voor een frisse kijk op de werkplek, en haar collega's vragen haar vaak om advies over zaken buiten het werk.

Naast haar opmerkelijke professionele vaardigheden heeft ze ook een zoetekauw voor chocolade. Ze vindt het zo leuk dat ze, als ze de kans zou krijgen, maaltijden zou ruilen voor snoep!

Als ze niet bezig is met het op orde houden van de zaken bij TESUP, heeft ze uiteenlopende interesses. Ze gaat regelmatig naar de sportschool om fit en gezond te blijven en toont haar toewijding aan zowel haar persoonlijke als professionele welzijn. Ze is ook een enthousiaste leerling en besteedt tijd aan studeren, wat haar honger naar kennis en persoonlijke groei laat zien. En aan het einde van een lange dag ontspant ze graag door series te kijken voordat ze naar bed gaat, en tot rust te komen met boeiende verhalen.

In haar persoonlijke leven is ze een zelfbenoemde huisvrouw en vindt ze troost in het doorbrengen van quality time met haar vriend in het weekend. Ze heeft ook een passie voor reizen en heeft een jaar in de VS gewoond, waar ze tijdens haar studie aan de UIUC de levendige steden New York en Chicago heeft ervaren. Haar avontuurlijke geest en wereldwijde bekendheid hebben haar gevormd tot de persoon die ze nu is.

Onze ISU-superster bij TESUP is een waar juweeltje, met haar nauwgezette benadering van haar rol, geloof in het lot, liefde voor chocolade en reislust. Ze brengt een uniek perspectief met zich mee en voegt op meer dan één manier waarde toe aan het bedrijf. We zijn echt dankbaar dat ze deel uitmaakt van ons team, en we kijken ernaar uit om getuige te zijn van haar voortdurende groei en succes bij TESUP! Blijf rocken, ISU-supervrouw!